Oyun

PS oyuncularına müjde! God of War ücretsiz oluyor

En sevilen oyunlardan biri olan God of War şimdi ücretsiz oluyor. Haziran ayı için açıklanan ücretsiz oyunlar arasında yer alan oyun kullanıcıları sevindirecek.

PS oyuncularına müjde! God of War ücretsiz oluyor

PlayStation Plus Haziran 2022 ücretsiz oyunları açıklandı. PS oyuncularını sevindirecek bir gelişme de yaşandı. Teknoloji devi Sony, bu ay gelmiş geçmiş en sevilen oyunlardan olan God of War'ı ücretsiz yapacağını duyurdu. Bu oyuna ek olarak iki oyun daha ücretsiz olacak.

PS oyuncularına müjde! God of War ücretsiz oluyor

PlayStation Plus abonelerinin Haziran 2022'de hiçbir ek ödeme yapmadan ücretsiz olarak erişebilecekleri oyunlar belirlendi. Haziran ayında oyuncuların yüzü gülecek desek yanlış olmaz. Gelmiş geçmiş en sevilen oyunlardan God of War'ın ücretsiz hale gelmesi de bunun en belirgin göstergesi diyebiliriz. 

PlayStation Plus aboneleri, bu ay toplamda 3 sevilen oyuna ücretsiz olarak ulaşabilecek. Bu oyunları normalde satın almak isteseniz; toplamda 1.567 TL ödeme yapmanız gerekecekti. PlayStation Plus aboneleri ise bu oyunlar için ekstra ücret ödemesi yapmayacaklar. Aylık PlayStation Plus aboneliğinin 40 TL olduğunu da hatırlatalım.

PlayStation'ın resmi blog sayfasında yer alan paylaşıma göre oyuncular  7 Haziran'dan itibaren ücretsiz oyunlara erişebilecekler. Oyunlar, 4 Temmuz 2022'ye kadar ücretsiz indirilebilir olacak. God of War bir çok uyarlamaya da konu olan bir oyun. En sevilen oyunlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. O derece ki oyunun ana karakteri Mortal Kombat dövüş oyununda dahi cross karakter olarak yer alıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.