Oyun

Haziran ayının PS Plus oyunları duyuruldu!

PlayStation Plus'ın Haziran 2018 oyunları Sony tarafından duyuruldu. Bu ay bizleri oldukça heyecan verici oyunlar karşılıyor.


Sony Interactive Entertainment, Haziran ayında PlayStation Plus abonelerine sunacağı ücretsiz PlayStation 4, PlayStation 3 ve PlayStation Vita oyunlarını açıkladı.

İnsanların kolay kolay vazgeçemediği şeylerden bir tanesi de korkudur. Sadece bilinmeyene karşı değil, bilinen, kanıtlanmış ve kabul görmüş şeylere karşı da duyulan korku. Enemy Unknown’da dünyayı işgal eden uzaylılara karşı sürdürülen mücadele uzun yıllar devam etmiş ancak o ümit edilen güzel günler bir türlü gelmemiştir.

Tam tamına 20 yıl süren çatışmaların ardından artık dünya liderleri, düşmanlarına teslim olmuş ve gezegeni, insanlığı, kısacası her şeyi onların eline bırakmıştır. XCOM 2 sizlere sunacağı taktiksel oynanış ve alt hikayeleri ile güzel bir ay geçirmenizi sağlayacak.

XCOM 2 (PS4)
Trials Fusion (PS4)
Tom Clancy’s Ghost Recon Future Soldier (PS3)
Zombie Driver HD Complete Edition (PS3)
Squares (PS Vita)
Atomic Ninjas (PS Vita) 

Bir diğer oyunumuz ise Tom Clancy’s Ghost Recon Future Soldier. Ubisoft'un yapımcılığını yüklendiği Ghost Recon Future Soldier, genel olarak istihbarat ve savunma teknolojileri üzerine heyecan verici öyküler kaleme alan eski istihbaratçı Tom Clancy’nin eserlerinden uyarlanmaktadır. Eminim PS3 sahipleri için de bu ay Ghost Recon ile güzel geçecektir. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.