Oyun

EA Games, Sim City hakkında şunları söyledi!

Çok yakında bizlerle olacak yeni şehir oyunumuz Sim City hakkında EA Games ilginç bir açıklamada bulundu!


Yakın zaman önce haberini verdiğimiz yeni SimCity oyunu hakkında EA Games geçtiğimiz saatlerde ilginç bir açıklamada bulundu. Yeni gelen açıklamaya göre Sim City'nin yeni oyunu internet bağlantısı olmadan çalışmayacak!

Daha önce haberimizde verdiğimiz ayrıntıları tekrar hatırlatalım: " Maxis'in yöneticilerinden Lucy Bradshaw'ın yaptığı açıklamaya göre yeni oyun 2013 yılında kullanıcıların bilgisayarındaki yerini alacak. Bradshaw sözlerinin devamında şunları dile getirdi: 'Oyun kuşkusuz serinin en iyi yapımı olacaktır. 2013 yılında piyasaya süreceğimiz için bazı hayranlarımız sabırsızlanıp bu tarihi geç bulacak olabilirler. Ancak daha 2013′ün hangi periyodunda çıkaracağımızı açıklamadık.' dedi."

Önceki haberimizle ilgili ayrıntılar ve ilk oynanış videosu için tıklayın.::1332942577_2.jpg

Yeni oyun
, dijital olarak sadece EA Origin'den değil, diğer özel satış platformlarından da satılarak kullanıcıların oyun koleksiyonlarındaki yerini alacak, ancak bağlantı yöntemi aynı olacak. Multiplayer oyun modları ve oyundaki küresel ekonomi sistemi için Internet'iniz her zaman olmak zorunda. Olmazsa olmaz internet kararı oyunumuzun satışlarını ne kadar etkileyecek hep birlikte göreceğiz.

*Yeni oyunun, PC için olan versiyonunun 2013 yılında raflarda olacağını hatırlatalım.Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.