Oyun

PS4'ün Days Gone oyunundan pek umutlanmayın!

2019'un merakla beklenen oyunlarından biri olan Days Gone hakkında pek iç açıcı yorumlar gelmiyor.


2019'un ilk aylarında çıkışını gerçekleştirecek olan Days Gone oyunu hakkında pek iç açıcı yorumlar gelmiyor. EurogamerE3 demosunu erkenden oynayarak oyun hakkında kullanıcılarına bazı bilgiler paylaştı.

Eurogamer'ın oyunu tanımlaması genel olarak, özensiz ve bekleneni veremeyen bir oyun olmuş yönünde. Oyunun genel olarak çok dağınık olduğunu belirten Eurogamer, eski demolarda gösterilen sahneler ile karşılaşmadığını belirtiyor. Zombileri yakın dövüş silahları ile alt edebildiğini belirten editör, dövüş mekaniklerinin tam oturmadığının da altını çizdi. Öncelikle belirtmek isterizki oyun henüz alpha aşamasında. Yani henüz tam olarak cilalanmış değil. 

The Last of Us kadar oyuncuları pek fazla heyecanlandırmayan Days Gone, gerçekten başarılı olabilecek mi göreceğiz. Umarız Sony, bu konuda gerekli işlemleri uygularda Bend Studios'un özensiz çalışmalarınuı düzeltmesini ister.

Son olarak Eurogamer'ın, Days Gone'ın sadece bir kısmını oynadığını belirtmeden geçmeyelim. Geçtiğimiz günler sizlere aktardığımız bir saatlik oynanış videosu pek iç açıcı gözükmüyordu. Hatalarla dolu sahneler, buglı ortamlar ve karakter animasyonları tam oturmamış bir halde bizleri karşılıyordu. Bakalım, çıkışına az bir süre kalan oyun kendisine ne kadar toparlayabilecek?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.