Oyun

Resident Evil 7 Nintendo Switch için duyuruldu!

Geçtiğimiz yılın en merak edilen oyunlarından biri olan Resident Evil 7, Nintendo Switch için duyuruldu.

Resident Evil 7 Nintendo Switch için duyuruldu!

Capcom, Resident Evil 7: Biohazard bulut versiyonunu Nintendo Switch için duyurdu. 

Resident Evil 7 ilk duyurulduğu zaman oyuncuları ikiye bölmeyi başarmıştı. Kimi oyuncular oyunun yeni versiyonunun eski ruhu taşıdığını düşünsede kimi oyuncular bunun aksine Resident Evil'a FPS'in gitmeyeceğini düşünüyorlardı. Capcom, oyundan büyük bir gelir elde etmeyi başardı tüm bu eleştirilere rağmen ancak atladığı başka bir konu vardı. Bu tarzın devam ettirilebilirliği ne kadar yüksek olacaktı? Gelelim Switch duyurusuna;

PlayStation 4, Xbox One ve PC versiyonlarının aksine, Resident Evil 7: biohazard bulut versiyonu Ubitus'un bulut sistemi üzerinden çalışacak ve oynamak için stabil bir internet bağlantısı gerekecek. Anlaşılan sadece dijital olarak kullanıcıların karşısına çıkacak olan yapım şimdiden birçok kullanıcının tepkisini çekmiş durumda.

Fiyatı Japonya'da 18 dolar olacak olan oyun, 180 gün boyunca oynama erişimi sunacak. Kullanıcılar satın almadan önce ilk 15 dakikayı ücretsiz olarak deneyimleyebilecek. Bulut versiyonunda ayrıca tüm indirilebilir içerikler de yer alacak.

Resident Evil 7'nin Switch versiyonu 24 Mayıs'ta Japonya'da çıkışını gerçekleştirecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.