Oyun

PS4'ün özel oyunu PC yolcusu! PC sahipleri yaşadı!

PlayStation 4'ün özel oyunu Uncharted 4 çok yakında PC platformuna da gelecek gibi görünüyor. Sony oyunlarını PC'ye getirmekte çok kararlı.

PS4'ün özel oyunu PC yolcusu! PC sahipleri yaşadı!

Sony, şubat ayında PlayStation 5'i zararına sattığını açıklamıştı. Ancak bu yakında değişmek üzere. Şirketin bugün yatırımcı gününde yatırımcılarla paylaştığı bir sunuma göre, PlayStation 5 Haziran ayında başabaş noktasına ulaşacak ve aynı ay kar etmeye başlayacak. Ancak Sony, bu kar marjını yükseltmek için bazı PS4 oyunlarını PC'ye getirmeye devam edecek.

Uncharted 4: A Thief's End PC'ye geliyor!

Yatırımcılara yapılan sunumda PS4'ün özel oyunu Uncharted 4: A Thief's End'in PC platformuna da geleceği açıkça ortaya çıktı. Daha önce, Death Stranding, Horizon: Zero Dawn, Beyond Two Souls, Heavy Rain, Detroit: Become a Human ve Days Gone gibi PS4 oyunlarını PC'ye getiren Sony, şimdi de Uncharted 4: A Thief's End'i getirecek.

Uncharted 4: A Thief's End

PC platformuna daha fazla özel oyununu getireceğini açıklayan Sony'nin kendi 1. parti yapımlarını PC'ye sunması oyun dünyası için oldukça sevindirici. Ancak PlayStation sahipleri bu durumdan pek memnun kalmayacak gibi görünüyor.

Çünkü PC'nin gücünden dolayı PS4 oyunları PC'de kat ve kat daha kaliteli görünüyor ve yüksek FPS'te çalışıyor. 21:9 ultra geniş açılı monitör desteği de çabası.

PC sahipleri evet 5-6 yıl PS4 oyunlarını biraz geç oynayacak ama oynadıklarına değecek gibi görünüyor. Sony'nin bu gidişle God of War ve The Last of Us gibi yılın oyunu seçilen oyunlarını da PC'ye getireceğini söyleyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.