Oyun

PUBG'nin yeni haritası hakkında detaylar ortaya çıktı!

Ünlü açık dünya oyunu PUBG her geçen gün güncellenmeye ve gelişmeye devam ediyor. Oyuna gelecek yeni haritanın detayları haberimizde!

PUBG'ye yeni bir harita geliyor!

Oyun geliştiricisi BlueHole, PUBG'yi her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Çok yakında oyuna eklenecek olan 4kmx4km'lik haritanın da detayları yayınlandı. Oyunun normal süresi yaklaşık 30 ila 40dk arası sürüyor ancak yeni gelecek mini haritayla bu süre 20 dk'ya düşecek.

Ancak harita küçük olduğu için kişi sayısı da 8 ile sınırlanacak. Ancak yine de oyuna 4 arkadaşınızla girip dörderli gruplar halinde de oynayabileceksiniz. Buna ek olarak oyunda az kişi olduğu için ödülünüz de ona göre az olacak. Haritaya iniş sırasında tüm rakipleri görme ihtimaliniz de çok yüksek.

Oyundaki genel kurallar ve işleyiş aynı şekilde devam edecek. BlueHole yaptığı açıklamada oyuncuların çok uzun süren oyunlardan sıkıldığı hakkında çok fazla geri dönüş aldıklarını ve bu sebeple bu tarz bir harita geliştirdiklerinden bahsediyor.

Haritanın kalıcı olup olmadığı hakkındaysa herhangi bir bilgi bulunmuyor. Bu haritanın da içinde bulunduğu güncellemenin önümüzdeki Nisan ayı başında gelmesi bekleniyor. Haritanın kuş bakışı görüntüsünü aşağıdan görebilirsiniz.

PUBG'nin yeni haritası hakkında detaylar ortaya çıktı! - Resim : 1

Bazı yayıncılar oyunu test sunucusunda denemiş ve kısa bir video hazırlamışlar videoyu aşağıda bulabilirsiniz. İyi oyunlar.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.