Oyun

Rage 2'nin videosu E3 öncesi sızdırıldı!

Bethesda'nın son zamanlarda sosyal medya üzerinden yapım hakkında kırıntılar bırakmasının ardından Rage 2 yüzünü gösterdi.

Rage 2'nin videosu E3 öncesi sızdırıldı!

Bethesda'nın uzun süre ses getiren yapımlarından biri olan Rage'in devam oyunu bu E3 etkinliğinde tanıtılacaktı. Ortaya çıkan birçok dedikodu ve ardından firmanın oyun hakkında etrafa saçtığı göndermeler sonucunda Rage 2 resmi olarak onay almıştı diyebiliriz. 

E3 2018 fuarında duyurulması beklenen Rage 2'nin ilk videosu ise fuardan çok daha önce internete sızdırıldı. 

Aslında Rage 2 duyurusu için firma bir süredir ipuçları vermeye başlamıştı. Özellikle sosyal medya hesapları üzerinden görseller paylaşan Bethesda, aslında oyunun duyurusunu yapacağını da bir nevi doğrulamış oldu. Yine de duyuru videosu beklenenden çok daha önce geldi diyebiliriz.

Muhtemelen sızdırılan bu videodan sonra Bethesda fuarı beklemeden resmi duyuruyu da yapacaktır. Göndermelerinde 14 Mayıs'ı işaret eden firma belkide sızıntıyı kendi bile yapmış olabilir. Kim bilir?

Oyunun ilk videosuna baktığımızda ise beklediğimizden çok daha farklı bir tonlama görüyoruz. Teaser videosunda gerçek modelleri de kullanan Bethesda, oyunun biraz daha eğlenceli tarafına yönelecekmiş gibi duruyor.

Oyunun sızan videosuna yukarıdan ulaşabilirsiniz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.