Oyun

Thanos'un Fortnite'a gelme sebebi belli oldu!

Thanos'un Fortnite'a gelme sebebinin Joe Russo olduğu ortaya çıktı.


Geçtiğimiz günlerde Fortnite'a gelen yeni bir güncelleme ile beraber Avengers: Infinity War filminin kötüsü Thanos, milyonlarca oyuncunun beğenisine sunuldu.

Hali hazırda Fortnite ile ilgisi olmasa bile çoğu oyuncuyu oyuna çeken bu mod, Epic Games'e fazlasıyla yaradı. Marvel ile yaptığı anlaşma sayesinde oyuncu sayısını artıran Fortnite, böylelikle ününe de ün katmış oldu. Ancak Thanos'un oyuna eklenmesindeki en büyük etkenin ne olduğu sonunda belli oldu. Açıklanan son bilgilere göre Avengers: Infinity War'un yönetmeni olan Joe Russo, tam bir Fortnite hayranı çıktı.

Epic Games'te geliştirici olarak çalışan Donald Mustard ile iletişime geçen Russo, Fortnite ve Avengers: Infinity War'un bir arada olduğu bir teklif sunmuş. İkilinin yaptıkları görüşmelerin ardından, Thanos'u sınırlı bir süreliğine oyuna getirme kararında orta yol bulunmuş böylelikle.

Kısacası Joe Russo, Fortnite hayranı olmasaydı muhtemelen yeni gelen bu Thanos modunu oyunda göremeyebilirdik. Thanos olduğunuzda size Infinity Gauntlet'ın gücünü veren bu modda, oynamak son derece zevkli. Eğer sıkı bir Marvel hayranıysanız, etkinlik bitmeden önce Fortnite'ı indirip bu modda bir kez de olsun Thanos olmanın heyecanını tatmanızı tavsiye ederim. Eğer eldiveni ele geçirebilirseniz...

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.