Oyun

Rage 2'den 9 dakikalık oynanış videosu!

Avalanche Studios, Rage 2 için dokuz dakika uzunluğunda yeni bir oynanış videosu paylaştı. İşte detaylar!


Bethesda Softworks, id Software ve Avalanche Studios Rage 2 için beta öncesi aşamadan alınan dokuz dakika uzunluğunda yeni bir oynanış videosu paylaştı.

Peki oyunda bizi neler bekliyor? Bir asteroit dünya nüfusunun %80'ini yok etti ve insanların sayısı gitgide azalıyor. Acımasız ve kana susamış çeteler açık yollarda dolaşıyor ve zalim Authority tüm toprakları katı bir şekilde yönetmek istiyor. Evi elinden alınan ve ölüme terk edilen, çorak toprakların son gözcüsü ve düşmanların korkulu rüyası Walker'ı canlandırıyorsunuz.

Rage 2'den 9 dakikalık oynanış videosu!

Artık adalet ve özgürlük için öfkenizi açığa çıkarmanız gerekiyor. Eğlenceli araç savaşları, süper güçlü birinci kişi yetenekleri ve acımasız çılgınlıklarla dolu açık bir dünyada, Authority'nin baskıcı yönetimine kesin olarak son vermek için gereken araçları ve teknolojiyi bulmak adına zalim çetelerle mücadele edecek ve amansız çorak toprakları yerle bir edeceğiz.

Yükseltilebilir silahları, yıkıcı Nanotrite güçleri ve silahlarınızı mekanik sınırlarının ötesine taşıma özelliği olan Overdrive'ı kullanarak düşmanlarımızı yok etmeye çalışacağız. Authority adlı karakteri arayışımızda, yemyeşil ormanlardan ve tehlikeli bataklıklardan güneşin kavurduğu çöllere kadar geniş ve çeşitli manzaralarda akıcı bir şekilde yolculuk edeceğiz Rage 2'de.

Delilerden, mutantlardan ve kana susamış canavarlardan oluşan azılı haydut birliklerine karşı çorak toprakların hakimiyeti için savaşacağız. Rage 2 PlayStation 4, Xbox One ve PC için 14 Mayıs 2019'da çıkacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.