Oyun

Yeni Call of Duty'de hikaye modu olacak mı?

Call of Duty: Black Ops 4 ile seride ilk defa hikaye modunu es geçen Activision, bu kararından çabuk döndü gibi duruyor. İşte detaylar!


Call of Duty: Black Ops 4 ile seride ilk defa hikaye modunu es geçen Activision yeni oyunda hikaye modunun olacağını doğruladı. Activision başkanı Rob Kostich şirketin dördüncü çeyrek ve 2018 mali yılı finansal sonuçlarının açıklandığı raporda, Infinity Ward'un bu senin sonlarında çıkaracağı Call of Duty oyununun "tamamen yeni bir hikaye moduna" sahip olacağını açıkladı.

Yeni Call of Duty'de hikaye modu olacak mı?
 

Activision Blizzard CFO Dennis Durkin ise yeni oyunun serinin hem mevcut hem de yeni hayranlarına hitap edeceğini ve seri için ileriye dönük büyük bir adımı temsil edeceğini belirtti. Rob Kostich ayrıca yeni oyunun büyük ve geniş bir multiplayer dünyası ve eğlenceli co-op oynanışı ile geleceğini de ekledi.

Activision yeni Call of Duty oyunu hakkında daha fazla bir bilgi paylaşmadı. Call of Duty oyunları genelde Mart ayı gibi duyurulup ilk ipuçları verilir ve Mayıs ayı gibi de tanıtımı yapılır. Black Ops 4 her ne kadar içerisinde hikaye modunu barındırmasa da serinin en çok satan oyunu olmayı başardı.

İçerisinde entegre edilen battle royale modu sayesinde ayakta kalan yapım, eleştirmenlerden karışık notlar almayı başardı. Umarız gelecek yeni Call of Duty oyununda güzel bir hikaye modu bizleri karşılar. WW2'de yer alan hikaye modu gayet güzeldi. En azından seriyi biraz canlandırmaya olanak sağladı. 

Peki ya siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Black Ops 4 hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.