Oyun

Rage 2'den yeni bilgiler paylaşıldı!

Rage 2'nin duyurusunun ardından Bethesda yapım hakkında bazı yeni bilgiler verdi.

Rage 2'den yeni bilgiler paylaşıldı!

Dün hatırlarsanız sizlere Rage 2'nin duyuru haberini vermiştik. Çok geçmeden Bethesda oyun hakkında bazı bilgileri paylaşmayıda eksik etmedi.

Çıkış tarihi henüz belli olmayan oyununu PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştiği kesinleşti. Açıklanan yeni bilgilere göre ise RAGE 2'nin gerçek anlamda bir açık dünya FPS deneyimini yaşatacağı söyleniyor.

Yani açık dünyada neredeyse her obje ile etkileşime geçebileceğiz. Geçtiğimiz yıllarda Mad Max için güzel bir oyun yapan ve Just Cause serisinden tanıdığımız Avalanche Studios'un da destek sağladığı RAGE 2, bu sefer ilk oyundaki başarısızlıklarını kapatacak gibi duruyor.

Ayrıca Bethesda, oyunda platform öğelerinin de bulunacağını belirtti. Buradan yola çıkarak oyun içerisinde çözeceğimiz bulmacaların bizi daha fazla uğraştıracağını düşünebiliriz. Bugün oyun ile alakalı oynanış görüntüsü yayınlayacağını duyuran Bethesda, bakalım nasıl bir oyun ile karşımıza çıkacak?

Rage 2'nin bizlere neler sunacağınıda bizde merakla bekliyoruz. Gerçekten ilk oyunun üzerine birşeyler katabilecekler mi göreceğiz. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.