Oyun

Razer'dan önemli anlaşma!

Dünyanın en büyük espor markası ve Polonyalı espor organizasyonu olan Team Kinguin, Razer ile tam kapsamlı bir partnerliğe imza attı.


Razer  ve Polonya'nın en tanınmış spor organizasyonu Team Kinguin, bugün yeni bir stratejik ortaklığını duyurdu. Söz konusu uzun vadeli anlaşma, ürün geliştirme ve test etme işbirliğinin yanı sıra tam satır ürün sponsorluğunu da içeriyor.

Razer, Team Kinguin'in özel çevre birimleri ortağı olacak ve takımın tüm sporcularına en yeni fareler, klavyeler, kulaklıklar ve diğer giriş cihazlarını tedarik edecek ve Team Kinguin’in savaşa girerken her zaman donanımlı olduğundan emin olmasını sağlayacak.

Razer ayrıca kuruluşun Varşova merkezli esport merkezini ve eğitim tesislerini teçhiz edecek, iki marka arasında bilgi alışverişi yapacak ve gelecekteki girişimler ve faaliyetler için bir destek ortağı görevi göreceğini açıkladı.

Team Kinguin'in oyuncuları Team Razer saflarına katılacak ve yeni Razer ürünlerinin geliştirilmesi ve test edilmesinde önemli bir rol oynayacak. Profesyonel espordaki başarılı geçmişi olan Team Kinguin, Razer'in yüksek kaliteli oyun çevre birimleri portföyünü mükemmelleştirmek için markaya geri bildirim sağlayacaklar.

Razer, esporcular ile çalışmak stratejisini bir gelenek haline getirerek dünyanın en popüler oyuncu klavye, fare ve kulaklıklarından bazılarını Team Kinguin’e sunacak.

Dünyanın en gelişmiş mekanik oyuncu klavyesi olan Razer BlackWidow V2, dünyanın en çok satan oyuncu fare ailesinin en yeni üyesi olan Razer DeathAdder Elite ve ikonik Razer Kraken V2 kulaklık seti, profesyonel sporcularla işbirliği içinde geliştirildi.

Bu da Razer'ın sloganı olan “Oyuncular için. Oyuncular tarafından.” sözünün doğruluğunu ispatlıyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.