Oyun

Red Dead Online Beta bugün başlıyor!

Red Dead Redemption 2'nin multiplayer modunun betasının bugün PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında başlıyor. İşte detaylar!

Red Dead Online Beta bugün başlıyor!

Rockstar Games, Red Dead Redemption 2'nin multiplayer modunun betasının bugün PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında başlayacağını duyurdu.

Peki her oyuncu bugün betaya katılabilecek mi? Tabii ki de hayır. 27 Kasım Salı Türkiye saati ile 16:30'da oyunun Ultimate sürümüne sahip olanlar betaya ilk girişi yapacak olan kullanıcılar.

28 Kasım Çarşamba günü ise oyunu çıkış gününde oynayanlar betaya katılabilecek. Son olarak 29 Kasım Perşembe günü ise oyunu çıkış haftasında oynayanlar betaya katılabilecek. Kısacası Rockstar, kademeli bir şekilde oyuncuları online moda sokmak istiyor. 

Aslına bakarsanız bu oldukça mantıklı bir hareket çünkü sunucuların çökme riskini olduk düşürüyor. Konu ile ilgili açıklamada bulunan firma; 

Red Dead Online Beta bugün başlıyor!

"Red Dead Redemption 2'nin oynanışını temel alan Red Dead Online, Red Dead Redemption 2'nin geniş ve derin ayrıntılı manzaralarını, şehirlerini, kasabalarını ve habitatlarını çoklu oyuncular tarafından paylaşılmaya hazır yeni, canlı bir online dünyaya dönüştürüyor.

Karakterinizi yaratın ve kişiselleştirin, yeteneklerinizi oyun tarzınıza uyacak bir biçimde şekillendirin ve deneyim edilecek şeylerle dolu bir maceraya atılın. Bu büyük dünyayı tek başınıza ya da arkadaşlarınızla keşfedin. Yedi oyuncuya kadar bir çete kurun ya da bir çeteye katılın.

Çetenizle birlikte; kamp ateşi etrafında toplanın, hayvan avlamaya ya da balık tutmaya çıkın, canlı şehirleri ziyaret edin, düşman çeteleriyle savaşın, onların gizlenme yerlerine saldırın, hazine avına çıkın, görevler yapın, beş eyaletten tanıdık karakterlerle etkileşimde bulunun, spontane gerçekleşen çatışmalarda diğer kanun kaçaklarına karşı savaşın, açık dünyada challenge'lar yapın ve ve bunun gibi çok daha fazlası." ifadelerine yer verdi. 

Peki ya siz ne düşünüyorsunuz RDR 2'nin online modu ile ilgili olarak? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.