Oyun

Red Dead Redemption 2'nin yeni fragmanı geliyor!

Rockstar Games, resmi sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklama ile Red Dead Redemption 2'nin yeni fragmanını 2 Mayıs tarihinde oyuncuların beğenisine sunacak.

Red Dead Redemption 2'nin yeni fragmanı geliyor!

Rockstar Games'in geliştirmekte olduğu Red Dead Redemption 2'den yeni bilgiler geldi.

Rockstar Games, resmi sosyal medya hesabı üzerinden oyunun yeni fragmanını 2 Mayıs tarihinde yayınlayacağını açıkladı. İkinci fragmanda oyunun ana karakteri ve hikayeye dair bazı yeni bilgiler veren Rockstar Games geliştiricileri, üçüncü fragmanda oynanış mekaniklerini göz önünde bulundurabilir.

Diğer bir yandan oyunun açık dünyası hakkında da pek bilgi vermeyen geliştiriciler, büyük olasılık ile yeni fragmanda bu kısımdan da bahsedeceklerdir. Şimdiden konsolların en çok beklenen oyunları listesinde zirvede olan Red Dead Redemption 2, yılın oyunu olmaya da aday gösterilemekte.

Rockstar Games'in, sekizinci konsol jenerasyonuna geliştirdiği ilk oyun olma özelliğini taşıyan Red Dead Redemption 2, 26 Ekim tarihinde raflarda yerini almış olacak.

Sadece PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkacak olan oyunun henüz PC için gelip gelmeyeceği bilinmiyor. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.