Oyun

Red Dead Redemption 2'den yeni gelişmeler!

Redemption 2'nin ön sipariş bonusları Xbox mağazası üzerinden sızdı.


Red Dead Redemption 2 henüz dijital mağazalarda ön siparişe açılmadı ancak Xbox Games Store aracılığıyla oyunun ön sipariş bonusları ortaya çıktı. 

Red Dead Redemption 2 için ön siparişini veren kullanıcılar aşağıdaki içeriklere sahip olacak:

• Savaş Atı
• The Outlaw Hayatta Kalma Kiti
• Red Dead Redemption 2 Hikaye Modu için Nakit Bonusu 
• GTA Online'da harcayabileceğin 500.000 GTA Doları bonus.

Peki GTA para bonusuna nasıl sahip olabilirsiniz? Red Dead Redemption 2 için Xbox üzerinde Microsoft mağazasından ön sipariş verdikten sonra bu 500.000 GTA Doları bonusu Microsoft mağazasında “$500,000 for Grand Theft Auto Online” için arama yaparak indirebilirsiniz.


 
Ayrıca, 31 Temmuz'a kadar ön sipariş veren kullanıcılar Red Dead Redemption 2 Hikaye Modu için özel bir Define Haritası da bonus olarak elde edebilecek.
 
Rockstar Games, geçtiğimiz ay resmi websitesi üzerinden yaptığı açıklamada özel sürümler hakkında ilk detaylar dahil olmak üzere Red Dead Redemption 2 için daha fazla bilginin Haziran ayında paylaşılacağını söylemişti. Büyük ihtimalle bu E3 etkinliğinde, yapım hakkında daha fazla detaya erişebileceğiz.

Red Dead Redemption 2, 26 Ekim'de PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.