Oyun
Max Payne 4 veya Alan Wake 2 yolda!

Remedy Games'ten ilginç paylaşım!

Oyun dünyasında dolaşan söylentilere göre Alan Wake ve Max Payne serilerinin devamı gelmeyecekti. Remedy Games'in yeni paylaşımı ise söylentileri altüst etmeye yetti.

Remedy Games; birbirinden çarpıcı oyun kurguları ve oyuncuları ters köşeye düşüren senaryoları ile bilinen oyunları geliştiren şirket konumunda. Öyle ki Alan Wake'in sonu hala tartışılabilir konumda.

Orijinal Alan Wake, 5 milyonluk satış rakamına kolayca ulaşmıştı. Şirketin diğer bir oyunu Max Payne 3 ise, 4 milyonluk satış adetini rahatça geride bıraktı. Kısacası iki yapım da Remedy Games için ciddi birer kar kapısı oldular.

Daha önce yapılan açıklamalar Alan Wake'in devamı gelmeyeceği yönündeydi. Şirket, Alan Wake için American Nightmare isimli bir genişleme paketi yayınladı. Ancak genişleme paketi ve orijinal hikaye arasında hiçbir bağlantı yoktu.

Remedy Games'ten ilginç paylaşım! - Resim : 1

Remedy Games, kısa süre önce Twitter hesabından yaptığı açıklamada "Hazır olun" ibaresini kullandı. Söz konusu ibarenin neyi işaret ettiğinden emin değiliz. Ancak bir korku-gerilim tutkunu olarak oyumu Alan Wake 2'den yana kullanıyorum.

Remedy Games, 19-23 Mart 2018 tarihinde düzenlenen GDC organizasyonunda fırsat tepti ve yeni oyunlar hakkında bir duyuruda bulunmadı. Yine de şirketin Mart ayı sonuna kadar büyük bir sürpriz yapması bekleniyor.

Yorumlar
Faruk
İkisinede hastayım inşallah çıkarırlar
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.