Oyun
Agony'nin sistem gereksinimleri nihayet belli oldu!

Agony hakkında yeni bilgiler geldi

Korku-gerilim türünün yeni örneklerinden biri olan ve 22 Mayıs 2018'de satışa sunulacak Agony oyununun sistem gereksimileri belli oldu .

Madmind Studio tarafından geliştirilen ve PlayWay ile Ravenscourt işbirliği ile yayınlanacak Agony, 22 Mayıs 2018 tarihinde Sony PlayStation 4, Microsoft Xbox One ve PC için piyasaya sürülecek.

Agony, Dante's Inferno'ya benzer bir konuya sahip. Yapımda, Cehennem'de sıkışmış bir karakterin hikayesi konu alınıyor. Karakter, ilerledikçe olağandışı yeteneklere kavuştuğu gibi; fazlasıyla korkutucu iblislerle yüz yüze geliyor. 

Agony hakkında yeni bilgiler geldi - Resim : 1

Cehennemden kaçışın tek yolu iblisleri yenip, Kızıl Kraliçe ile savaşmak. Kızıl Kraliçe'nin nasıl bir varlık olduğu ise hala sır konumunda.

Yapımın PC versiyonunun asgari sistem gereksinimleri de belli oldu. Oyunun minimum sistem gereksinimlerini sizinle paylaşıyoruz.

  • Ekran Kartı:  Radeon R9 200 veya Nvidia GeForce GTX660 (2 GB)
  • İşlemci: AMD Phenom II X4 955  veya Intel 4 Core, 3.2 GHz işlemci
  • Bellek: 8 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64 bit
  • Saklama alanı: 40 GB
  • Ses Kartı: HD destekli herhangi bir ses kartı

Görünüşe göre Agony, ortalama PC'ler ile uyum içerisinde çalışabilecek ve cüzdanınızı hafifletecek donanım ürünleri talep etmeyecek. 

Oyunun önerilen veya ultra sistem gereksinimleri ise kamuoyu ile henüz paylaşılmadı. Agony'nin sadece 18 yaş üstü oyun tutkunlarına hitap ettiğini de belirtelim.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.