Oyun

Resident Evil 2 Remake duyuruldu!

Capcom, Sony E3 2018 konferansı sırasında bombayı patlatarak Resident Evil 2 Remake'in duyurusunu gerçekleştirdi.

Resident Evil 2 Remake duyuruldu!

Capcom, Sony Interactive Entertainment'in E3 2018 basın konferansında Resident Evil 2 Remake için ilk tanıtım fragmanını yayınladı ve çıkış tarihini de duyurdu.

İlk PlayStation’ın başarılı oyunlarından Resident Evil 2’nin Remake sürümü duyuruldu. Geliştirici Capcom yenileme çalışmalarının 2015’te başladığını duyurmuştu. Fakat aradan uzun süre geçmiş olmasına rağmen oyun henüz piyasaya çıkmamıştı.

Resident Evil 2 Remake, Resident Evil 7’de kullanılan grafik moturuyla geliştiriliyor. Geliştiriciler oyunu PlayStation 4’te 30 FPS/1080p, PlayStation 4 Pro’da ise 60 FPS/4K olarak çalıştırmayı hedefliyor.

Oyunda Resident Evil 4’teki gibi omuz üstü kamerasının kullanılacak. Oyunun çıkış tarihi olarak ise 25 Ocak 2019 tarihi verildi Capcom tarafından. Oyunda ana karakter olarak Leon ve Claire bizleri karşılayacak. Yayınlanan tanıtım videosuna yukarıdaki tarayıcı üzerinden ulaşabilirsiniz. Peki ya siz Resident Evil 2 Remake'i nasıl buldunuz?

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.