Oyun

Resident Evil 2'ye ücretsiz hikaye eklentileri yolda!

Capcom, Resident Evil 2 Remake'e The Ghost Survivors adlı yeni hikaye modunu getiriyor.


Capcom, Resident Evil 2 Remake'e The Ghost Survivors adlı yeni oyun modunun 15 Şubat tarihinde ücretsiz bir güncelleme ile ekleneceğini duyurdu.

Bu modda oyuncular Robert Kendo, Katherine ve bir U.S.S. askeri ile üç farklı yan hikaye deneyim edecek. Hikayeler bu mod için özel olarak tasarlanmış düşmanlar da içerecek. Hikayelerin açıklanan başlıkları şu şekilde: “No Time to Mourn / Yas Tutmaya Zaman Yok”,  “Runaway / Kaçak” ve “Forgotten Soldier / Unutulmuş Asker”.

Resident Evil 2'ye ücretsiz hikaye eklentileri yolda!

Ek olarak, “Leon S. Kennedy ’98” ve “Claire Redfield ’98” kostümleri 22 Mart tarihinden itibaren ücretsiz olarak indirebilecek. Japonya PlayStation Store kart ile oyunu satın alan kullanıcılar bu kostümlere çıkış gününden erişebildi. 

Yeni 3. şahıs görünümü kullanan oyunda Raccoon City'nin zombi virüsü bulaşan bölgelerini keşfederken Leon Kennedy ve Claire Redfield için özel seferleri şimdi Capcom'un patentli RE Engine motoru ile geliştirilmiş olarak oynayacağız.

Yeni bulmacalar, hikayeler ve bölgeler hem yeni hem de deneyimli hayranlara korkutucu yeni sürprizler getirecek gibi duruyor. Peki oyunu bilgisayarda oynamak için nasıl bir sisteme ihtiyacınız var? Sistem gereksinimlerini bir araya getirecek olursak;

MİNİMUM:

İşletim Sistemi: WINDOWS 7, 8.1, 10 (64-BIT)
İşlemci: Intel Core i5-4460 veya AMD FX-6300 veya daha iyisi
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 760 veya AMD Radeon R7 260x / 2GB Video RAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 26 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:

İşletim Sistemi: WINDOWS 7, 8.1, 10 (64-BIT)
İşlemci: Intel Core i7-3770 veya AMD FX-9590 veya daha iyisi
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 480 / 3GB VRAM
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 26 GB kullanılabilir alan

Resident Evil 2 remake şu anda PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları üzerinde ulaşılabilir durumda.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.