Oyun

Resident Evil 3: Nemesis Remake tanıtım videosu yayınlandı!

Kapak görselleri ortaya çıkan popüler Resident Evil 3: Nemesis oyununun tanıtım videosu yayınlandı.

Resident Evil 3: Nemesis Remake tanıtım videosu yayınlandı!

Popüler korku oyunu Resident Evil yakaladığı başarıyı yeni oyun Resident Evil 3: Nemesis Remake ile yakalamaya hazırlanıyor.

Resident Evil 3: Nemesis Remake tanıtım videosu yayınlandı!

Yayınlanan kapak görsellerinin ardından Resident Evil 3: Nemesis tanıtım videosu ile oyun severlerin karşısına çıktı. 2019 yılında yayınlanan ve büyük bir başarı elde eden Resident Evil 2 Remake başarısını Resident Evil 3: Nemesis Remake ile devam ettirmek istiyor.

Resident Evil 2 Remake ile benzer bir yapıya sahip olacak oyun yeni grafik yapıları ile daha modern bir yapıda oyun severlerin karşısına çıkacak. Capcom tarafından Sony State of Play kapsamında yapılan canlı yayında yapılan açıklamalarda yeni oyun Resident Evil 3: Nemesis için yeni oyunun 3 Nisan 2020 tarihinde PlayStation 4, PC ve Xbox One üzerinden oynanabileceği belirtildi. Bu oyuna ek olarak çok oyuncu ile oynanabilecek çevrimiçi oyun Resident Evil Resistance’da oyun severler ile buluşacak.

1999 yılında yayınlanan ilk versiyonu ile büyük beğeni toplayan ve günümüze kadar oyun severler tarafından sevilerek oynanan Resident Evil oyununun yeni versiyonunun da büyük bir başarı yakalaması bekleniyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.