Oyun

Resident Evil 4 Remake demosu yayınlandı!

Oyun dünyasının en popüler serilerinden biri olan Resident Evil’ın yeni bir Remake versiyonuna hazır mısınız?

Resident Evil 4 Remake demosu yayınlandı!

Capcom'un geliştirdiği Resident Evil oyun serisi, tüm zamanların en ikonik korku video oyunlarından biridir. Seri, ilk oyunun 1996 yılında PlayStation konsolunda yayınlanmasıyla başladı. O zamandan beri, franchise'ın birden fazla devam filmi ve yan ürünü, aynı zamanda filmler, çizgi romanlar ve romanlar gibi diğer medya türlerine uyarlamaları da yapıldı. Seri, zombiler, canavarlar ve diğer doğaüstü tehditlerle dolu tehlikeli ortamlarda gezinerek, bulmacaları çözerek ve hayatta kalmak için kaynakları toplayarak yoğun bir hayatta kalma oyun deneyimi sunmasıyla tanınıyor. Sürükleyici hikayesi, unutulmaz karakterleri ve heyecan verici oyun mekaniği ile Resident Evil, video oyunu endüstrisinde bir standart ve sevilen bir favori haline geldi.

Oyunun hayranları şimdi, Resident Evil 4 Remake demo sürümünü Xbox, PlayStation ve Steam üzerinden denemek için hazır olan ücretsiz bir şekilde deneyebilecekler.

Resident Evil 4 Remake demosu yayınlandı!

Çok beklenen Resident Evil 4 yeniden yapımı, 24 Mart'ta piyasaya sürülecek ve Capcom, PlayStation 4, PS5, Xbox Series X/S ve Steam'de ücretsiz olarak mevcut olan bir Demo sürümü yayınladı. Bu demo, oyuncuları Leon'un, yani başkahramanın, küçük bir İspanyol köyünde yayılan enfeksiyonu araştırmak için yaptığı görevin erken aşamalarına götürüyor. Diğer oyun demo sürümlerinin aksine, herhangi bir acele edilme gereği yok, bu nedenle oyuncular kendi hızlarında her köşeyi keşfetmeye teşvik ediliyorlar.

Capcom, Resident Evil serisinin olağanüstü yeniden yapımıyla bilinmektedir. Önceki Resident Evil 2 ve Resident Evil 3 yeniden yapım sürümleri, 2019 ve 2020'de sırasıyla piyasaya sürülmüş, muhteşem grafikleri ve yenilikçi oyun mekanikleri için övgü almıştı. Resident Evil 4, ilk olarak 2005 yılında GameCube için piyasaya sürüldü ve seride geleneksel puzzle çözme ve atmosfer odaklı oyun mekaniği yerine aksiyon odaklı bir oyun stiline doğru ilerledi.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.