Oyun

Shadow of the Tomb Raider Gamescom 2018 fragmanı!

 Tomb Raider üçlemesinin son oyunu Shadow of the Tomb Raider'ın Gamescom 2018 fragmanı yayınlandı.

Shadow of the Tomb Raider Gamescom 2018 fragmanı!

Square Enix‘in beğenilen oyun serilerinden Tomb Raider üçlemesinin son oyunu Shadow of the Tomb Raider'ın Gamescom 2018 fragmanı yayınlandı.

Square Enix‘in popüler serilerinden biri olmayı başaran Tomb Raider, kısa bir süre içerisinde merak beklenilen seriler arasında yerini almayı başardı. Üçlemenin son oyunu Shadow of The Tomb Raider‘ın çıkmasına az bir zaman kaldı bildiğiniz gibi.

Oyunun çıkmasına az bir süre kala yeni fragmanlar gelmeye devam ediyor. Square Enix ise Gamescom 2018 fuarını es geçmeyerek bekleyenleri için yeni bir fragman daha paylaştı. 

Lara Croft'un Tomb Raider olduğu, hayatının dönüm noktasını deneyimleyeceğimiz oyunda Lara, Shadow of the Tomb Raider'da ölümcül bir ormanın ustası olmalı, korkutucu mezarların üstesinden gelmeli ve en kötü anlarda umudunu kaybetmemesi gerekiyor.

Shadow of the Tomb Raider Gamescom 2018 fragmanı!

Lara Croft dünyayı Maya kıyametinden kurtarmaya çalışırken en sonunda kaderindeki Tomb Raider olmak zorunda olacak. Dünyadaki en ölümcül yerde hayatta kalmaya ve başarıya ulaşmanın yollarını arayacağız.

Silah ve sayı olarak ondan üstünler olan düşmanların karşısında Lara, ormanı kendi avantajına göre kullanmalı. Bir anda saldırıp jaguar gibi kaybolmalı, çamuru kamuflaj olarak kullanmalı ve karışıklık çıkarmak için düşmanlarına korku salmayı öğrenmeli. Eh haliyle bunları yapacak olan kişi de sizler olacaksınız.

Crystal Dynamics, Eidos Montréal, Nixxes Software BV stüdyoları tarafından geliştirilen yapım, 14 Eylül 2018 tarihinde Playstation 4, Xbox One ve PC için raflardaki yerini almış olacak. Yayınlanan tanıtım fragmanına yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.