Oyun

Shadow of the Tomb Raider'dan ilk oynanış videosu!

Square Enix, E3 2018 konferansı sırasında Shadow of the Tomb Raider'ın ilk oynanış videosunu yayınladı.


Tomb Raider serisine yeni bir soluk kazandıran Square Enix, kendi konferansında Shadow of the Tomb Raider için yeni bir oynanış videosu paylaştı.

Diğer oyunlarına nazaran daha özgür bir yapı sunacak olan Shadow of the Tomb Raider, düşmanlarınıza yaklaşım tarzınızda da farklı yolları tercih etmenize olanak tanıyacak. Ayrıca keşfedilmeyi bekleyen çok fazla mezar olduğuna dikkat çeken Square Enix, yeni oyunda gizlilik öğesini daha kullanılabilir bir hale getirecek. Oynanış videosunda Lara, birçok gizlilik elementini oldukça yumuşak bir halde kullanmakta.

Keşif tarafında yeniliklere gidileceğini söyleyen Eidos Montréal'in şimdilik oyunculara bu konuda neler sunacağını henüz bilmiyoruz. Dün gece Microsoft'un E3 2018 sunumunda gösterilen oyunun yeni videosuyla beraber bekleyenler daha fazla memnun oldu diyebiliriz. Shadow of the Tomb Raider, seriye yeni bir soluk getiren tüm üçlemenin içerisindeki en iyi aksiyon sahnelerinin yanı sıra senaryonun da büyük bir önemi bulunuyor.

Baş düşman olarak yine havalı bir karakter seçimi yapan Square Enix, Lara'nın başını tekrardan belaya sokacak gibi duruyor. Yada Lara ablamız mı belaya burnunu sokuyor? Orası tartışılır. 

Shadow of the Tomb Raider, 14 Eylül 2018'de PlayStation 4, Xbox One ve PC için çıkışını gerçekleştirmiş olacak. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.