Oyun

Shards of War yeni güncelleme ile nelere kavuştu?

Yapılan son optimizasyon çalışması sayesinde oyuncuları ortalama %40’lık bir performans artışı beklemekte.


Bigpoint, bugün itibariyle yeni nesil askeri MOBA oyunu Shards of War’a gelen optimizasyon güncellemesini duyurdu. Forum ve sosyal medya üzerinde oyunculardan gelen talepler doğrultusunda yapılan güncelleme ile oyuncuları ortalama %40’lık bir performans artışı bekliyor. Oyuna gelen bu iyileştirme ile ilgili Bigpoint Ülke Müdürü Bülent Demirkaya, “Eylül ayında yaptığımız lansman sonrası oyuncuların yoğun ilgisi ve oyunun gelişimine olan katkıları tüm odağı Türkiye’ye kaydırmamızı sağladı. Bu sayede oyuncularımızdan gelen talep ve öneriler oyun ekibi için öncelik teşkil etti. Optimizasyon güncellemesi ile Shards of War artık tüm bilgisayarlarda keyifle oynanabilir hale geliyor.” şeklinde konuştu.

1445502593_1445434833shardsofwarwallpaper2560x1440gemini.jpg

Elbette Bigpoint’teki yenilikler ve iyileştirmeler sadece performans artışına yönelik değil. Son dönemlerde birçok optimizasyona ev sahipliği yapan Shards of War’daki belli başlı birkaç iyileştirme şu şekilde:

Gemini Güncellemesi!

Oyun içerisinde sadece destek yetenekleriyle değil verdiği hasarla da diğerlerinden daha avantajlı olduğu tespit edilen Gemini’a yeni bir düzenleme getirildi. Güncellemeden sonra Gemini'ın pasifi, yetenekleriyle vurduğu düşmanları işaretleyen Karanlık Enerji'ye dönüştü. Bu işaretler, bir müttefik vurduğunda patlayarak ekstra hasar veriyor. Bununla birlikte kendisinin tek başına savaşma potansiyeli kısıtlanarak takım oyunundaki önemi arttırıldı. Ayrıca, yetenek odaklı bazı küçük oyunlar yapabilmesi de sağlanan Gemini’ı bir de bu haliyle denemenizi öneriyoruz.

Can Transferi

Can transferi, yakın zamanda ölen bir rakibin üzerinde etkileşim tuşunu kullandığınızda hem sizin hem de yakındaki takım arkadaşlarınızın can ve enerji kazanmasını sağlıyor. Öldürdüğünüz düşman arkasında Shard'ından küçük bir parça bırakıyor ve alınan hasarla iptal olan kısa uygulama süresinden sonra bu parçayı alabiliyorsunuz. Can transferini tamamladığınızda, tarafsız droidleri yok ettiğinizde toplayabildiğiniz can desteklerine benzer bir buff kazanmanız mümkün.

Pek Yakında: Uluslararası Turnuva

Bigpoint aynı zamanda uluslararası bir turnuva hazırlığında olduklarının da müjdesini verdi. “Road to Hamburg” adı verilen bu turnuvada kazanan takım, final maçı için Hamburg’a gitme fırsatı elde ediyor olacak.

Tüm bu yenilikleri denemek ve heyecan dolu maçlarda yer almak için hemen şimdi http://tr.shardsofwar.com/ adresine gidin ve Shards of War’a üye olun.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.