Oyun

Sıkı Durun! Favori Pony'lerinizle eğlenceye hazır mısınız?

Hasbro markasının efsaneleşmiş marka oyuncuklarından olan My Little Pony'nin ilk resmi oyunu artık cep telefonlarında olacak.

Sıkı Durun! Favori Pony'lerinizle eğlenceye hazır mısınız?

Gameloft, bu kez Hasbro ile attığı imzadan doğan birliktelik sonucu geliştirdiği oyun My Little Pony'yi yakın zamanda Android ve iOS platformlarda sunacağının haberini veriyor.

Hasbro markasının efsaneleşmiş marka oyuncuklarından olan My Little Pony'nin ilk resmi oyunu artık cep telefonlarında olacak.

Gameloft farklı türde geliştirdiği birçok oyunun ardından bu kez çocuk ve genç yaştakilere hitap edecek oyunu yayımlamak için işe kolları sıvadı.

Uzun çalışmaların ardından oyun kısa bir zaman içinde platformlarda yayınlamaya hazır hale getirildi.

TV programı üzerine kurularak hazırlanan oyunun hikayesinde Twilight Sparkle Spike ile beraber ona kasabasını kurmaya yardımcı olmak için Ponyville'e gelir. Daha sonra Arkadaşlar Sihirlidir ve Düğün bölümlerinden tüm favori pony'ler ile buluşulur. Oyunculara düşecek olan görev ise Pony dünyasını büyütmek. Oldukça basit bir oynanışa sahip olan oyunda pony'lerle dilenilen şekilde iletişime geçme olanağı sunulacak.

Şehir kurma/ simulasyon türündeki oyun, My Little Pony'nin ilk lisanslı cep telefonu oyunu olma ünvanını taşıyacak.

Tıpkı oyuncaktaki gibi, Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Apple Jack, Rarity, Fluttershy, Pinkie Pie karakterlerinin tümünün bir arada bulunabileceği, hepsiyle tek tek iletişime geçilebilceği bir oyun olacak.

Oynayanların kendi zevk ve seçimlerinize göre Equestria'da kurulmak üzere olan Ponyville şehrinde, evleriyle beraber Pony'lerin hepsi oyun boyunca hikayenin başkahramanları olacaklar.

Oyunun ilk evresinde ilk binalarını yaratacaklar

1352372853_image004.png

Daha sonra Ball mini oyunu oynayacaklar

1352372821_image006.png

Oyun boyunca farklı birçok mini-oyunların birbirini takip etmesiyle oyun sürükleyiciliğini koruyacak.

Daha fazla ayrıntılar çok yakında sizlerle

Yorumlar
YAMUR
LUTFEN Oyunu bana soyle yaziyim
Cevapla
Misafir
YA kasim ben oyuna giremedim nasil girdin.
Cevapla
Misafir
ben oyunu cok beyendim siz beyendinizmi
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.