Oyun

Soğutuculu kulaklık Anker Soundcore Strike 3 kutudan çıkıyor!

Bu videomuzda soğutucu jel teknolojisine sahip Anker Soundcore Strike 3 oyuncu kulaklığını kutudan çıkarıyor ve genel özelliklerine bakıyoruz!

Soğutuculu kulaklık Anker Soundcore Strike 3 kutudan çıkıyor!

Oyun aksesuarları son yılların en popüler ürünlerinden biri haline geldi. Kulaklık alanında ürünleri bulunan Anker'in de bu alanda çözümleri bulunuyor. Markanın Soundcore Strike serisinin yeni modeli Anker Soundcore Strike 3 de oyuncu kulaklıklarına güzel bir örnek. 

Soğutuculu kulaklık Anker Soundcore Strike 3 kutudan çıkıyor!

Minimalist bir kutu içeriği bulunan soğutuculu kulaklık Anker Soundcore Strike 3'te ürünün kendisi, kullanıma kılavuzu ve mikrofon parçası dışında ek bir içerik bulunmuyor.  Oldukça büyük tasarlanan dikdörtgene yakın tasarımlı kulaklıklar kutusundan çıkar çıkmaz pedlerinin etrafındaki jeller nedeniyle dokunduğunuzda serin bir his veriyor. Kutudan çıkardıktan sonra 1 saatlik bir canlı yayında kullandığımız ürün gerçekten de bu iddiasını destekleyen bir ürün olduğunu kanıtladı. 

Boyutu ayarlanabilir bir kulak üstü ürün olan Anker Soundcore Strike 3, USB bağlantısını kullanıyor. Bu özelliği ise PC ve PlayStation desteği sunan kulaklıkta, LED aydınlatma da mevcut. Sunulan bu LED aydınlatma tek renk (mavi) ve ayarlama yapılamıyor. 

Anker Soundcore Strike 3 üzerinde mikrofonu kapatma ve son sesin seviyesini düşürmek için kullanılan iki adet düğme yer alıyor. Ayrıca sesi azaltıp yükseltmeye yarayan bir buton da var.  

7.1 Surround ses desteği de bulunan kulaklığı aşağıdaki videoda kutusundan çıkarıyor ve genel özelliklerine göz atıyoruz:

Destek olmak için Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olabilir ve videolarımızı beğenebilirsiniz.

Anker Soundcore Strike 3 oyuncu kulaklığı

  • 7.1 Surround Ses sistemi
  • USB bağlantısı
  • Led Aydınlatma
  • 52 mm hoparlör çapı
  • Suya dayanıklı dış sesleri izole eden mikrofon
  • Soğutucu Jel
  • PC ve PlayStation uyumlu
  • 499 TL
Yorumlar
Aykut
Hiç inanası gelmiyor insanın 2020 yılına gelmişiz İstanbul gibi yerde 12 dairelik bir binada sadece 6 kişiye internet veriyorlar diğer 6 daireye boş port yok ne 100ü biz 16 ya da razıyız ama parasını ödeyerek kullanmak istediğimiz internet bile yok çünkü alt yapı yok anca reklam düşün 2020 ama İstanbula internet alamıyoruz
Cevapla
No Name Marka
Soğutuculu mu? Omen aç davanı 😂😂😂
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.