Oyun

Sony'nin E3 planları sızdı!

Merakla beklenen E3 2018 etkinliği öncesi Sony PlayStation'un plan listesi sızdırıldı.

Sony'nin E3 planları sızdı!

Oyun dünyasının en büyük fuarlarından biri olan E3 etkinliğine artık sayılı günler kaldı.

Fuar zamanının yaklaşması ile beraber haliyle sızıntı haberleri de dolaşmaya başladı. İlk olarak Rage 2, yeni Splinter Cell ve Gears of War 5 gibi sızıntıların ardından şimdide Sony'nin E3 2018 plan listesi sızdırıldı. Öncelikle bu resmi bir açıklama değil. Net olarak bunların gerçekleşeceği garantisini veremeyiz , henüz söylenti olarak kabul edebileceğimiz bu listeye baktığımızda, Sony'nin gerçekten büyük bir şova hazırlandığını söylemek mümkün.

Listede Sony'nin zaten duyurusunu gerçekleştirdiği oyunlar ile birlikte birçok yeni duyurulacak oyun da görme fırsatına erişiyoruz. 2017'nin E3 fuarında duyurulan Ghost of Tsushima için bir oynanış videosu geleceği söyleniyor. Zaten bu oyun ile birlikte Death Stranding gibi büyük yapımların da oynanış videosunun geleceğine kesin gözü ile bakılıyor. 

Yeni oyunlara baktığımızda ise birçok sürpriz var. Devil May Cry 5 bu sürprizlerde tabi ki sadece biri. Bloodborne'un devamı olacağı düşünülen Shadows Die Twice kod adlı oyun da listede kendine yer bulmuş. Bu oyun hatırlarsanız VGA 2017 töreninde kısa bir teaser ile duyurulmuştu. Birçok kişi bunun Bloodborne 2 olacağını düşünsede yapımcılar farklı bir oyun olacağını doğrulamıştı. Bizleri en çok şaşırtan durum ise Last of Us Part 2'nin liste içerisinde gözükmemesi.

Başta da söylediğimiz gibi bu liste dedikodu olarak ortaya çıkmış bir liste, Doğru olup, olmadığını ise E3 2018 fuarında göreceğiz. Mutlaka sunum içerisinde The Last of Us hakkında yeni bilgilere erişeceğimize inanıyoruz.

Ek olarak Sony Interactive Entertainment Dünya Geneli Stüdyolarının Başkanı Shawn Layden'in PlayStation Blog üzerinden yapmış olduğu açıklamaya göre, E3 2018 basın konferansı 12 Haziran tarihinde Türkiye saati ile 04:00'da başlayacak. Biz şimdiden mısırlarımızı hazırladık bekliyoruz. Peki ya siz? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.