Oyun

Sovyet Destroyerleri ve Alman Kruvazörlerine hazırlıklı olun!

World of Warships’e eklenen yeni gemiler kaptanlarını bekliyor!


Alman filosu, Dresden ve Hermelin gibi hızlarıyla göz dolduran iki kruvazörle rakiplerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Alman gemilerinin dayanıklılıkları oyuncular teknoloji ağacında ilerledikçe iyiden iyiye artıyor ve bu araçlar hem güçlü zırhları hem de etkin silahlarıyla birer ölüm makinesine dönüşüyorlar.

1445254060_wowsrendergermanrooneng.jpg

Sovyet teknoloji ağacı ise Izyaslav, Gnevny ve Tashkent gibi destroyerler ile göz dolduruyor! Bu gemiler oldukça uzak mesafelerden bile etkili topları ile düşmanlarını alt edebiliyorlar. Adeta birer keskin nişancı olan Sovyet destroyerleri, manevra kabiliyetleri ile de dikkat çekecek ve işinin ehli bir kaptanın elinde savaşların kaderini belirleyecekler. Bu özelliklere bir de güçlü uçaksavar teçhizatı ve hızlı taretler eklenince çarpışmalarda bilhassa “vur kaç” taktiğini sevenlerin yüzünü güldürecek gemilerle karşı karşıya olduğumuzu söylemek mümkün.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.