Oyun

Spider-Man PS4'ün yeni düşmanı ortaya çıktı!

Rhino'nun mo-cap oyuncusu Chris Jai Alex, yanlışlıkla Spider-Man'in gizemli kötüsünü açığa çıkardı.


Bildiğiniz üzere E3 2018 kapsamında Sony, PlayStation etkinliği sırasından Spider-Man oyunundan toplamda 8 dakikalık bir oynanış videosu yayınladı. Bu oynanış videosu sırasında Rhino'dan Electro'ya kadar birçok süper kötüyü görme şansına eriştik.

İlk başta Sinister Six mi toplanıyor diye düşünmedik değil ancak ortada bir sorun vardı. Sinister Six'in tüm üyeleri tanıtım içerisinde bulunmuyordu. Sadece bir kaçı. Şimdi ise bu konu hakkında Rhino'nun mo-cap oyuncusu Chris Jai Alex, bizlere bir kaç yeni bilgi sızdırımında bulundu. 

Spider-Man evreninin en çok dikkat çeken düşmanlarından bir tanesi olan Doctor Octopus'un, yeni oyunda yer alacağını Chris Jai Alex yanlışlıkla ağızından kaçırdı.

Peki bu bilgiyi nasıl sızdırdı? E3 röportajında Rhino'nun seslendirmesini yapan Chris Jai Alex yanlışlıkla oyun hakkında konuşurken mo-cap sırasında yaşadığı olayları anlatıyordu. Röportajında oyunun savaşlarından bahseden Alex, Octopus'un çok uzun olduğuna dikkat çekti. Eh haliyle bu cümle ile de Octopus'un oyunda olacağının sinyallerini vermiş oldu.

Henüz fragmanlarda gözükmeyen Doctor Octopus'un oyunda nasıl bir şekilde belireceği ise merak konusu. Diğer bir yandan serinin hayranları, Spider Man ve Doctor Octopus arasında görkemli bir savaş olmasını bekliyor. Spider Man film serisinin ikinci filminde büyük kitlelere ulaşan Doctor Octopus'un oyundaki amacı bakalım ne olacak? Kim bilir belki ihtişamlı bir Sinister Six mücadelesi görme şansına erişiriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.