Oyun

Spider-Man oyunu hakkında yeni detaylar

Spider-Man'in PlayStation 4'e özel olarak çıkacak olan oyunu hakkında detaylar kısa süre sonra Game Informer dergisi tarafından paylaşılacak

Spider-Man'in çıkış tarihi belli oluyor!

Dünyanın en ikonik süper kahramanlarından birinin başrolde olduğu Marvel's Spider-Man oyununda duvar tırmanıcısının kendine özgü akrobatik yetenekleri, doğaçlaması ve ağ hareketleri gibi öne çıkan özelliklerinin yanı sıra daha önce hiçbir Spider-Man oyununda görülmemiş unsurlar tanıtılacak. Bu, parkur manevralarından çevreyi kullanmaya, yeni dövüş sisteminden büyük sanatsal yapılara kadar daha önce hiç oynamadığınız türden bir Spider-Man oyunu. 

Marvel ve Insomniac Games ekipleri bir araya gelerek yepyeni ve otantik bir Spider-Man hikâyesini oluşturdular. Bu daha önce tanışmadığınız ya da bir filmde görmediğiniz bir Spider-Man değil. New York Şehri'nde büyük suçlarla savaşarak epey deneyim kazanmış bir Peter Parker. Aynı zamanda New York halkının kaderini omuzlarında hissederken karmaşık kişisel hayatını ve kariyerini dengelemek için mücadele ediyor olacak.

Game Informer 3 Nisan'da yaptığı duyuru ile birlikte Mayıs 2018 dergisinin kapağında Spider-Man'in bulunacağını ve oyun ile ilgili yeni bilgiler ile görüntülerin yolda olduğunu ve aynı zamanda oyunun çıkış tarihini de öğrendiklerini açıkladı. 

Oyunun geliştiricisi Insomniac Games de Twitter üzerinden resmi çıkış tarihinin 4 Nisan tarihinde Game Informer tarafından paylaşılacağını doğruladı. Insomniac Games çıkış tarihini tam olarak Mayıs 2018 sayısının dijital versiyonunun yayınlanması ile öğreneceğimizi söyledi. Dijital versiyonunun yayınlanma zamanı ise Türkiye saati ile 19:00. 

 Spider-Man PlayStation 4'e özel olarak raflardaki yerini alacak bu yıl içerisinde.

Yorumlar
Bahadır
Öldüğümde çıkar artık
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.