Oyun

Yeni Splinter Cell kısa süre içinde piyasaya çıkabilir!

Ubisoft'un kült oyunu Splinter Cell'in yeni halkası çok yakında tanıtılabilir.

Yeni Splinter Cell Amazon'da listelendi!

12 Nisan 1947'de doğan ve 1 Ekim 2013'de aramızdan ayrılan Tom Clancy; aksiyon, casusluk, askeri operasyonlaru konu aldığı başarılı romanları ile kült yapımlar arasındaki yerini almıştı.

Clancy'in romanları özellikle Soğuk Savaş Dönemi ve sonrasında konumlanıyordu. Ünlü yazarın 17 adet romanları, en çok satanlar listelerini adlarını yazdırdılar ve dünyada 100 milyondan fazla kopya sattılar.  

Tom Clancy ve oyun tutkunlarının buluşması ise 2002 yılında gerçekleşti. Oyunda yönettiğiniz Sam Fisher; yetenekli, Black-Ops konusunda deneyimli ve NSA'de eğitim almış başarılı bir ajandı. Sam Fisher, oyunlarda gerek bilgisayar gerekse aksiyon yeteneklerini konuşturdu.

Tom Clancy's Splinter Cell serisi, 30 milyondan fazla satış gerçekleştirdi ve Ubisoft'un Assassin's Creed ile birlikte amiral gemisi konumunu üstlendi.

Bugün Amazon'un Kanada sitesinde ortaya çıkan bir görsel hepimizi heyecanlandırdı.

Sitede Tom Clancy's Splinter Cell 2018 hakkında bir detay bulunuyor. Elbette oyunun piyasaya sürülüş tarihi gibi bilgiler belli değil sitede görülmüyor.

 Yeni Splinter Cell kısa süre içinde piyasaya çıkabilir! - Resim : 1

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.