Oyun

Square Enix'in Avengers projesi hala geliştiriliyor mu?

Square Enix'in geliştirmekte olduğunu Avengers projesi hala geliştiriliyor mu? Bu konuda ortaya atılan ''iptal edildi'' dedikoduları ne kadar doğru? İşte detaylar!

Square Enix'in Avengers projesi hala geliştiriliyor mu?

Sony ve Insomniac Games'in PlayStation 4 için piyasaya sürdüğü Spider-Man oyunu, Marvel oyunlarına yeni bir soluk getirmiş olabilir. Ancak Square Enix'in geliştirmekte olduğunu Avengers projesi bu başarıyı ikiye katlayacak büyüklükte olabilir.

Oyun hakkında sadece elimizde duyuru videosu ve ortaya atılan bazı teoriler, iddialar mevcut. Kimin ana rolü üstleneceği veya hikaye altyapısı olarak bizlere neler sunulacağı hakkında en ufak bir ekmek kırıntısı bile mevcut değil. Hatta bir ara proje iptal edildi gibilerinden ortada dedikodular dahi dolaşıyordu.

Tabii ki bu dedikodular gerçeği yansıtmıyor. Square Enix, bünyesine kattığı usta insanlar ile Avengers projesi üzerindeki çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Hatta işleri hızlandırmak adına ekstra bir stüdyo açıldığı bilgisi bile geldi. Bu sevindirici bir haber. En azından ufak hareketlenmeler mevcut.

Peki 2018'de daha fazla bilgi verileceği sözünün verilmesine rağmen neden hala bir ses soluk yok geliştirici ekipten?

Square Enix'in Avengers oyunu hala geliştiriliyor mu?

E3 2018 etkinliğinde kendilerini göremedik. Aynı şekilde Gamescom etkinliğinde de. Hemen karamsarlığa bürünmeyin çünkü oyunun resmi olarak sahneye çıkışına çok az bir süre kalmış olabilir.

Evet, The Game Awards etkinliğinden bahsediyorum. Şimdi ise oyun dünyasını oldukça heyecanlandıracak bir haber geldi. The Game Awards etkinliğinin kurucusu Geoff Keighley, kendi sosyal medya hesabı üzerinden The Game Awards etkinliğinde büyük duyurular geleceğini açıkladı.

Peki bunu Avengers projesi ile ilişkilendirmek ne kadar doğru? Çünkü geçtiğimiz günler Square Enix, resmi web sitesi üzerinden oyunun sayfasını güncelledi.  Ek olarak bizlere pek bir şeyler vermiyor ancak ortaya çıkan bu hareketlilik yakında bir şeylerin gün yüzüne çıkacağının sinyallerini veriyor olabilir. 

Açıkçası The Game Awards etkinliği için bizler de çok heyecanlıyız. Bakalım etkinlik kapsamında Square Enix, Marvel hayranlarını coşturabilecek mi? 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.