Oyun

Star Wars hayranlarına müjde

EA'dan Star Wars hayranlarını sevindirici açıklamalar geldi.


E3 2016 oyun fuarı öncesinde oyun severleri sevindirecek bir haber de Electronic Arts'tan geldi.

Star Wars serisinin video oyun haklarını elinde bulunduran şirket 3 yeni Star Wars oyunu üzerinde çalıştığını açıkladı. Yeni Star Wars Oyunlarının En Önemli Özelliği Ne Olacak?

Sıkı oyun takipçileri hatırlayacaktır, geçtiğimiz yılı tek bir Star Wars oyunu ile kapatan EA, sadece çok oyuncu modu bulunan "Star Wars: Battlefront"u satışa sunmuştu.

Gelen son bilgiler ise hazırlanan yeni oyunlardan bazılarının "hikaye temelli" (hikaye üzerinden ilerleyen) olduğu yönünde. 

E3 2016 oyun fuarı öncesinde oyun severleri sevindirecek bir haber de Electronic Arts’tan geldi. Star Wars serisinin video oyun haklarını elinde bulunduran şirket 3 yeni Star Wars oyunu üzerinde çalıştığını açıkladı.  Yeni Star Wars Oyunlarının En Önemli Özelliği Ne Olacak? Sıkı oyun takipçileri hatırlayacaktır, geçtiğimiz yılı tek bir Star Wars oyunu ile kapatan EA, sadece çok oyuncu modu bulunan “Star Wars: Battlefront“u satışa sunmuştu. Gelen son bilgiler ise hazırlanan yeni oyunlardan bazılarının “hikaye temelli” (hikaye üzerinden ilerleyen) olduğu yönünde. Yani, Star Wars hayranlarını sadece görsel bir şölen değil aynı zamanda heyecan dolu bir öykü akışı da bekliyor diyebiliriz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.