Oyun

Star Wars Jedi: Fallen Order'ın posteri sızdırıldı!

Star Wars Jedi: Fallen Order'ın teaser posteri Amazon üzerinde sızdırıldı. 

Star Wars Jedi: Fallen Order'ın posteri sızdırıldı!

Titanfall serisinin yapımcısı Respawn Entertainment tarafından geliştirilen aksiyon macera oyunu Star Wars Jedi: Fallen Order'ın teaser posteri Amazon üzerinde sızdırıldı. 

Star Wars Jedi: Fallen Order'ın posteri sızdırıldı!

Star Wars Jedi: Fallen Order yarın düzenlenecek Star Wars Celebration Chicago paneli esnasında resmi olarak tanıtılacak. Twitch üzerinden canlı yayınlanacak panel Türkiye saati ile 21:30'da başlayacak.

Electronic Arts: "13 Nisan Cumartesi özel bir panelde Electronic Arts ve Respawn Entertainment; oyuncuların Order 66'dan kurtulan ve Jedi Order'ın çöküşünden sonra galaksiyi keşfeden Padawan ile buluşacakları Star Wars Jedi: Fallen Order'ın perdesini kaldıracak. Panel daha önce hiç yayınlanmamış detayları içerecek.

Star Wars Jedi: Fallen Order'ın posteri sızdırıldı! - Resim : 1

Respawn Entertainment patronu Vince Zampella, oyun yönetmeni Stig Asmussen ve birkaç daha özel konuk orada olacak." açıklamasında bulundu. Hikayesi Star Wars: Episode III – Revenge of the Sith ve Star Wars: Episode IV – A New Hope arasında geçecek Star Wars Jedi: Fallen Order sonbahar 2019 döneminde konsollar ve PC için çıkış yapacak.

Daha fazla bilgiyi yarın akşam panel sunumunda öğreneceğiz. Peki ya siz poster hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorumlar kısmından bizlere aktarmayı unutmayın.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.