Oyun

Star Wars temalı xBox geliyor

Oyun severler tarafından uzun zamandır beklenen Star Wars oyunu, xBox ile birleşti.


Xbox, Kinect teknolojisi ve aynı anda piyasa çıkan Star Wars oyunu sayesinde, hem konsol piyasasında bomba etkisi yaratmış hemde oyun severlere heyecan dolu anlar yaşatmayı başarmıştı.

Yeni heyecanlar yaratacak ve xBox hayranlarını oldukça sevindirecek Star Wars temalı xBox 360 geçtiğimiz aylarda dedikodu olarak basında yer alsada sonun Microsoft resmi açıklamayı yaptı. Yeni xBox 360 özel bir bundle şekilde satılacak. Görüntü olarak R2-D2 karakterini andıracak ve bir çok farklı ses çıkarabilecek. 320 GB' lık sabit disk seçeneği ile piyasaya çıkacak olan xBox' ın kontrol kolunuda, C3PO' dan esinlenerek altın sarısı olarak tasarlanmış.

1311566034_xboxstarwarskutu.jpg

Yeni xBox 360 ile birlikte, bir adet Kinect, Kinect Adventures ve oyun severler tarafından uzun zamandır beklenen Kinect Star Wars' da kutu içerisinde yer alacak. xBox Team ile LucasArts' ın ortak çalışması ile ortaya çıkan yeni  Kinect Star Wars her detayıyla bizleri büyülecek gibi gözüküyor. Kinect Star Wars tek başına ise sonbahar aylarında raflardaki yerini alacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.