Oyun
Witcher'ın TV serisi pek çok sürprizle karşımıza çıkacak!

Star Wars'un yıldızı, Witcher'ın TV serisinde yer alacak!

Orijinal Star Wars serisinin başrol karakterlerinden Mark Hamill, Witcher'ın TV uyarlamasında ciddi bir rol üstlenecek.

Bilindiği üzere orijinal Star Wars serisinde Mark Hamill, Darth Vader'ın (Anakin Skywalker) oğlu rolündeydi ve nihai Jedi Luke Skywalker rolünü üstleniyordu. Luke Skywalker, "Anakin, güce denge getirecek" kehanetini ıskartaya çıkartmış ve Güç'e dengeyi getiren karakter olmuştu.

Ne var ki yeni üçlemede, Luke Skywalker ciddi anlamda haksızlığa uğradı ve senaryo gereği antipatik bir karakter haline geldi. Yönetmen ve yapımcıların eylemlerinden şikayet eden Mark Hamill, son direnişini yaptı ve The Last Jedi'da Güç'e karıştı.

Star Wars'un yıldızı, Witcher'ın TV serisinde yer alacak! - Resim : 1

Mark Hamill, Netflix'in Witcher serisinde önemli bir rol üstlenecek. İddialara göre Mark Hamill, Geralt'ın akıl hocası Vesemir rolünde. 

Bununla birlikte ünlü yıldız ser verip, sır vermiyor.  Hamill şakayla karışık "Tam olarak neler yapmam gerektiğini bilmiyorum ve Vesemir'in karakteri hakkında bilgiye sahip değilim. Doğaçlama yapacağım" ifadelerini kullandı.

Netflix'in yeni TV serisi, The Witcher'ın yapımcılarından Andrzej Sapkowski tarafından, 2017 yılı Mayıs ayında onaylandı. Andrzej Sapkowski TV serisinin yapımcısı ve yazarı konumunda olacak. Bu son derece isabetli karar zira Andrzej Sapkowski, üç Witcher oyununda da olağanüstü başarılara imza atmıştı. 

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.