Sades’ten fiyat/performans canavarı 3 oyuncu kulaklığı

Sades, oyuncular için fiyat/performans canavarı 3 oyuncu kulaklığını tanıttı.

Sades’ten fiyat/performans canavarı 3 oyuncu kulaklığı

Günümüzde oyun içindeki hissi verebilmek için özel olarak üretilen oyun kulaklıkları, oyuncular için vazgeçilmez birer oyun ekipmanı haline geldi.

Son birkaç yıldır oyunların ses tasarımlarının büyük bir evrim geçirdiğini düşünürsek, kulaklık artık ciddi oyuncular için “olmazsa olmaz” araçlardan biri.

Sades GPOWER oyuncu kulaklığı, fiyat/performans özelliklerine bakıldığında giriş seviye gaming kulaklıklardan biri. Sades GPOWER’ın en çok öne çıkan özellikleri, hafif ve rahat tasarımı ve etkileyici stereo ses kalitesi.

Sades’ten fiyat/performans canavarı 3 oyuncu kulaklığı - Resim : 1

7.1 surround ses sunan Locust Plus gaming kulaklık ise malzeme kalitesiyle dikkat çekiyor. Sades Locust Plus oyuncu kulaklığı, oyun oynamayı daha da zevkli hale getiren ışıklı bir tasarıma sahip.

RGB LED ışıklandırmaya sahip kulaklıklar, ses yalıtımı konusunda da oldukça iyi. Kulaklığın bir diğer artısı ise, markanın tüm kulaklık modellerinde olduğu gibi hafif ve rahat bir tasarıma sahip olması. Sades Locust Plus, son derece iyi bir orta seviye kulaklık olduğu gibi, fiyat/performans özellikleriyle de kullanıcılarına tam profesyonel bir oyun deneyimi sunuyor.

Sades’ten fiyat/performans canavarı 3 oyuncu kulaklığı - Resim : 2

Sades’in profesyonel oyuncular için Realtek ile tasarladığı Diablo modeli, güçlü ses kalitesiyle olduğu kadar tasarımıyla da dikkat çekiyor. 

Kulaklığın öne çıkan özellikleri şöyle:

  • Realtek Gaming Audio teknolojisi
  • Rahat ve hafif tasarım
  • Üstün ses yalıtımı
  • Her şekilde konumlandırılabilen mikrofon
  • RGB LED ışıklar
  • Kolay kontrol: Sol kulaklıkta ışık, sağ kulaklıkta ses kontrolü

Sades’ten fiyat/performans canavarı 3 oyuncu kulaklığı - Resim : 3