Oyun
State of Decay 2 hakkındaki tüm detaylar!

State of Decay serisi yine farklı tasarımıyla öne çıkacak!

Görüp görebileceğimiz en ilginç, kıyamet sonrası zombi oyunlarından biri olan State of Decay 2 hakkındaki tüm detaylar açığa çıktı.

Undead Laps tarafından geliştirilen ve Microsoft Games tarafından yayınlanan State of Decay, "The Walking Dead" havasıyla, türündeki pek çok oyunu sürklase etti.

State of Decay son derece gerçekçi (en azından zombi temalı bir yapım için) bir oyundu. Yapımda zombilerle doğrudan savaşmak yerine kendinize bir barınak inşa ediyor, pencereleri ve kapıları çivilerle kendiniz sağlamlaştırıyor ve gizlenme konusunda uzman haline geliyordunuz.

State of Decay serisi yine  farklı tasarımıyla öne çıkacak! - Resim : 1

Kısacası ilk yapım son derece özeldi. Microsoft kanadından yapılan açıklamaya göre ikinci oyun, orijinal yapımdan bile fazla özellik barındıracak. Microsoft yöneticisi Aaron Greenberg"Amacımız State of Decay'i seven insanlarla güçlü bir ilişki kurmak yönünde. Karşınızda nihai bir insana karşı zombi savaşı yer alacak." ifadelerini kullandı.

Yapım Sea of Thieves ile birlikte, bu yıl için Microsoft'un en büyük kozu konumunda bulunuyor. State of Decay 2, 22 Mayıs 2018'de PC ve Xbox One platformları için satışa sunulacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.