Oyun

Strange Brigade'dan E3 2018 tanıtım fragmanı geldi!

Rebellion tarafından geliştirilen Strange Brigade için E3 2018 tanıtımı yayınlandı.


Geliştirici Rebellion tarafından geliştirilen Strange Brigade adına E3 2018 tanıtım videosu yayınlandı.

Geliştirici Rebellion tarafından geliştirilen, 1930’lu yıllarda geçecek olan Strange Brigade oyununda oyuncular geri dönmenin zor olduğu egzotik bir yolculuğa atılacak. Geliştiricinin yaptığı açıklamada oyuncular gizemli, fantastik ve unutulmuş uygarlıklar ile karşılaşacak, güvenilmez mezarları ve oldukça derin bir kötülüğü ortaya çıkaracak.

Bir yandan İngiliz İmparatorluğu içerisindeki olağanüstü tehditleri ortaya çıkarırken, diğer yandan Mısır mitolojisinde yer alan zombi ve mumyalar gibi yaratıklar ile mücadele etmek zorunda kalacak oyuncular. Ayrıca Strange Brigade oyununda co-op olarak her biri kendine ait özellikleri, silahları ve yetenekleri bulunan dört ayrı karakter içerisinden istediğini kontrol edebileceksiniz.

Daha önceden ön siparişe açılan Strange Brigade, 28 Ağustos 2018'de PS4, Xbox One ve PC platformları için raflardaki yerini almış olacak. Yayınlanan E3 tanıtım videosuna yukarıdaki oynatıcı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.