Oyun

Yeni God of War hakkında detaylar gelmeye başladı!

God of War ile büyük başarı yakalayan Sony, şimdiden gelecek oyun üzerinde çalışmalarına başladı.

Yeni God of War hakkında detaylar gelmeye başladı!

PlayStation 4'ün en hızlı satan oyunu olmayı başaran God of War, birçok oyuncu tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı. İlk üç günde üç milyonluk satış gerçekleştirerek büyük bir başarı yakalayan yapım, burada seriyi noktalayacakmış gibi de durmuyor.

Kratos'un macerasını Nors mitolojisine taşıyan geliştiriciler, yeni bir üçlemeye adım attılar. Cory Barlog'un yönetmen koltuğunda oturduğu yapımın devamı için çalışmalara başlayan Sony, yeni oyun için farklı isimleri başa getirecek. Hali hazırda oyunu bitiren oyuncular, yeni oyunun nasıl olacağını şimdiden merak ediyorlar.

Hikaye anlamında başarılı bir iş ortaya koyan Santa Monica ekibi, son oyunun hikayesini oldukça oyuncuları meraklandıran bir noktada bıraktılar. Bu noktada spoiler vermeyeceğim kesinlikle. Henüz oynama şansı bulamayanların ise bir an önce başlamalarını temenni ediyorum.

Yeni oyun hakkında konuşan oyunun çevre tasarımcısı Nate Stephens, devam oyununun çok daha büyük ve daha uzun bir senaryoya sahip olacağını açıkladı. İlk oyunda yaklaşık 20 saatlik bir senaryo modunu oyunculara sunan Santa Monica'nın görünüşe göre daha anlatacak birçok hikayesi var.

Bakalım Kratos'un macerası gelecek yapımlarda bizi başka ne gibi tehlikelere sürükleyecke hep beraber göreceğiz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.