Oyun

Stronghold Crusader 2 için video yayınlandı

Stronghold Crusader 2 için yeni topluluk Soru&Cevap videosu yayınlandı.


Geliştirilme sürecinde olan kale simülasyonu oyunu Stronghold Crusader 2’nin son Topluluk Soru&Cevap videosu yayınlandı. Son video gibi Türkçe altyazılara sahip olan önceki videolara da yine resmi Youtube kanalından erişilebilir. Bu yeni videoda Pazarlama Müdürü Nick Tannahill geliştiricilere geçtiğimiz haftalarda Twitter, Facebook ve resmi Crusader 2 forumu kanalıyla yöneltilen soruları içeriyor. Bu videoda oynanabilir gruplar, oyun içi diplomasi, ofisteki telefon seçeneği ile oyundaki internete bağlı olma gereksiniminin olmaması gibi konularda sorulara cevap veriliyor.

1394781174_stronghold-crusader-2.png

Firefly soru cevap videolarının bu sonuncusuyla birlikte geliştirme ile ilgili bildirimler yerini artık geliştirici günlükleri ve beta aşamasındaki ön gösterimlere bırakacak. Firefly Stüdyolarında geliştiriciler Beta aşamasına geçti ve artık Crusader 2 ekibi son safhaya doğru ilerlerken, oyun dijital ve fiziksel ortamda piyasaya sürülmeden önce test ve dengeleme için yeterli zamanı ayırmayı hedefliyor. 2014 yazında çıkması hedeflenen oyun Steam üzerinde Firefly Stüdyoları tarafından yayınlanacak.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.