Oyun

Super Mario Run'a yeni içerikler gelecek mi?

Nintendo sözcüsü Super Mario Run için gelecekteki planlarını açıkladı. Acaba Super Mario Run'a DLC gelecek mi?


Milyonları kasıp kavuran ve App Store'da en çok indirilenler arasında yer alan Super Mario Run, bildiğiniz gibi ücretsiz olarak sunuluyor. Ancak 3. bölümden sonra uygulama içi satın alımlar devreye giriyor ve sonraki bölümlerin tamamını açmak için 26,99 TL ücret ödemeniz gerekiyor. Peki, Super Mario Run'a ücret ödeyen kullanıcılar gelecek olan güncellemeler ile ekstra içeriklere sahip olacak mı?

Nintendo sözcüsünün Wall Street Journal'a yaptığı açıklamalar Super Mario Run'ın yol haritasını gözler önüne serdi. Açıklamalara göre; Nintendo'nun Super Mario Run için DLC planları bulunmuyor. Şimdilik indirilebilir içerikler sunmayı planlamayan Nintendo, eğer bu tarz bir içerik sunacak olursa; oyunculardan yine bir ücret talep edebilir.

Nintendo konsollarında yıllarıdır devam eden Mario oyunları; 30 ila 40 Euro arasında fiyatlara satılıyor. Bir mobil oyuna göre 26,99 TL çok diyen kullanıcıların, diğer Mario oyunlarının fiyatlarını göz önünde bulundurmaları gerekiyor.

Bakalım Nintendo ilerleyen dönemde mobil için kontrolü tamamen oyuncuların eline veren bir Mario oyunu çıkaracak mı?

1481885290_super-mario-run-inceleme-3.jpg

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.