Oyun

TaraftarZONE mobil oyunu Google Play'de yerini aldı

veaLabs ve MIT (Massachusetts Institute of Technology) Mobile Experience Lab ekibinin geliştirmiş olduğu TaraftarZONE oyunu Google Play'de.

TaraftarZONE mobil oyunu Google Play'de yerini aldı

Akıllı telefonlar ile oyun uygulamaları yaygınlaşmaya başladı. AveaLabs ve MIT (Massachusetts Institute of Technology) Mobile Experience Lab ekibinin geliştirmiş olduğu TaraftarZONE oyunu Google Play Store’da yerini aldı. Oyunun genel amacı sporseverleri bir araya getirmek ve onlara sosyal bir yarış ortamı sağlamaktır.

İstanbul şehrini ele alarak geliştirilen bu oyun farklı özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Uygulamaya giriş yapabilmek için Twitter veya Facebook kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Türkiye’deki 4 büyük takım taraftarları için tasarlanan bu oyun çıktığı günden itibaren büyük bir ilgiyle karşılandı.

1407746369_taraftarzone-2.jpg

Taraftarlar takımının bayrağını istedikleri bölgelere dikerek galibiyeti elde etmeye çalışacaktır. Uygulama aynı zamanda taraftarların birbirlerini izlemesine imkan sağlamaktadır. TaraftarZone ile taraftarlar takım arkadaşlarından destek isteyerek bölge galibiyetini almaya ya da güçlendirmeye çalışacaklardır. Bunlara ek olarak, kullanıcı bölge içerisinde yer bildirimi yaparak takımına destek olur.

Her saat başı verilen bayraklar ile taraftarlar için liderlik yarışı yeniden başlıyor.

Mobil uygulamalar dışında interaktif sistemler geliştiren AveaLabs’in yeni teknolojiler için sunduğu servisler de dikkat çekiyor.

Oyunu buradan indirebilirsiniz.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.