Taş gibi oyuncu ekipmanı! Logitech Pro X oyuncu kulaklığı ilk bakış

Oyun ekipmanı denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan Logitech’in profesyonel oyuncular için tasarladığı Pro X kulaklığını kutudan çıkartıyoruz.

Taş gibi oyuncu ekipmanı! Logitech Pro X oyuncu kulaklığı ilk bakış

Türkiye’de oyun alanında ekipman üreten sayılı firma mevcut. Nitekim Logitech de bu firmaların başında geliyor. Gerek amatör, gerekse de profesyonel olarak e-spor ile ilgilenen pek çok oyun sever genel olarak Logitech’in ekipmanlarını tercih ediyor.

Bu durumun temel sebebi ise Logitech’in geniş bir ürün yelpazesine sahip olması. Yani Logitech’te 200TL’ye satılan bir ekipman bulabileceğini gibi 1000 – 2000 TL arasına da aynı ekipmanın çeşitli muadillerini bulabiliyorsunuz. Burada odak noktası e-spor ile ya da oyunlarla ne kadar içli dışlı olduğunuz.

Taş gibi oyuncu ekipmanı! Logitech Pro X oyuncu kulaklığı ilk bakış

Eğer oyun oynamayı ciddi anlamda seviyorsanız Logitech Pro X tam da size göre bir ürün diyebiliriz. Çelik ve alüminyum malzemeden üretilen Logitech Pro X, RGB ile donatılmış muadillerine oranla daha dayanıklı bir yapıya sahip. Dilerseniz 1200 TL değerindeki kulaklığın kutu açılış videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Destek olmak için Teknolojioku YouTube kanalımıza abone olabilir ve videolarımızı beğenebilirsiniz.

Önümüzdeki günlerde Logitech Pro X için kapsamlı bir inceleme videosunun geleceğini de tekrardan hatırlatalım. Bu arada şunu da belirtmek isteriz. Önümüzdeki günlerde oyun tarafında pek çok inceleme ve farklı videolar da okurlarımızı bekliyor olacak. O yüzden YouTube kanalımızı takip etmenizi tavsiye ederiz.