Oyun

Teknolojioku takipçilerinin PlayStation 5 fiyat tahmini

Twitter anketimizde Teknolojioku takipçilerinin PlayStation 5 konsolunun Türkiye'deki satış fiyatı ile ilgili tahminleri belirlendi .


Geçen hafta resmi olarak tanıtılan PlayStation 5 oyun konsolu ile ilgili merak edilen konuların başında fiyatı geliyor. Henüz bu konuda resmi bir açıklama yapılmamış olsa da internette birçok rakamın dolaştığını dolaştığını görüyoruz. İddia olarak geçen rakamlar arasında 499 Dolar en akla yakın değer olarak karşımıza çıkıyor.

Teknolojioku takipçilerinin PlayStation 5 fiyat tahmini

Konuyla ilgili olarak Twitter üzerinden yaptığımız anketimizde 1000'den fazla takipçimiz oy kullandı. Takipçilerimizin yüzde 14'ü PlayStation 5 Türkiye fiyatı için için 6.999 TL rakamını seçerken, yüzde 27'i 7.999 TL'lik rakamı seçti. Takipçilerimizin yüzde 20'si yeni konsolun Türkiye fiyatını 8.999 T olarak tahmin etti.

Takipçilerimizin PlayStation 5'in Türkiye fiyatı için en fazla oy verdikleri rakam ise 9.999 TL oldu. Oy kullanan takipçilerimizin yüzde 39'i yeni konsolun fiyatının 9.999 TL olacağını düşünüyor.

Elbette henüz resmi fiyat belli olmadığı için bu rakamların tahminden öte geçmeyeceğini belirtelim. Peki sizin PlayStation 5 Türkiye fiyatı için tahmininiz ne olur? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi bizlerle ve diğer okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

Yorumlar
Erdal uler
Aklımızı mi yitirdikte 10000 tl verelim gider bilgisyar alır gecerim
Cevapla
Yorumcu
12.500 tl
Cevapla
Gamer
Minimum 8000
Cevapla
??????
6.999
Cevapla
Umut
6500
Cevapla
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.