The Elder Scrolls VI ne zaman çıkacak?

The Elder Scrolls VI'nın yakın bir zamanda çıkış yapmasını beklemeyin deriz sevgili Teknolojioku takipçileri çünkü gelen bilgilere göre yapım 2021'den önce çıkmayacak. İşte detaylar!

The Elder Scrolls VI ne zaman çıkacak?

The Elder Scrolls VI'nın yakın bir zamanda çıkış yapmasını beklemeyin deriz sevgili Teknolojioku takipçileri çünkü gelen bilgilere göre yapım 2021'den önce çıkmayacak. Peki bu bilgiye nereden eriştik? Tabii ki de ZeniMax Online Studios'tan Matt Firor! 

ZeniMax Online Studios'tan Matt Firor, GameSpot ile yaptığı röportajda The Elder Scrolls VI'nın çıkış zamanı hakkında yorumda bulundu ve oyun çıktığında piyasada farklı bir konsol nesli olacağından emin olduğunu belirtti. 

Matt Firor; "En kolay yolu nasıl duyurulduğuna bakmak; ilk olarak Starfield duyuruldu ve ardından The Elder Scrolls VI. Geriye dönüp Bethesda Game Studios'un oyunlarını çıkardığı aralıkları sayarsanız The Elder Scrolls VI'nın yakında bir zamanda çıkmayacağı fikrine ulaşırsınız.

The Elder Scrolls VI ne zaman çıkacak?

"Oyun çıktığında dünyanın neye benzeyeceğini bile bilmiyorum; o zamana kadar farklı bir konsol nesli olacaktır, bundan eminim." dedi.
 
Bethesda Softworks, The Elder Scrolls VI'yı E3 2018 basın konferansı esnasında ilk defa gösterdiğinde "gelecek nesil" için duyurmuştu ve prodüksiyon öncesi aşamada olduğunu söylemişti. Oyundan herhangi bir oyuniçi görüntü sunmayan firma, aslında oyunun daha ilk aşamalarında olduğu sinyallerini de vermişti. 

Peki ya siz The Elder Scrolls VI için heyecanlı mısınız?