Oyun

The Witcher 3 hayranlarına ücretsiz güncelleme müjdesi

Oyun dünyasının en seviler serüvenlerinden biri olan The Witcher 3: Wild Hunt için ücretsiz güncelleme haberi paylaşıldı.

The Witcher 3 hayranlarına ücretsiz güncelleme müjdesi

Oyun dünyası, sayısız karakter ve bir o kadar da maceranın yer aldığı bir mecra. Bununla birlikte kimi kahramanların bir adım öne çıktığını, gerek tasarımları gerekse de yüklendikleri misyonla oyunseverlerin gönüllerinde taht kurduğu bir gerçek. İşte The Witcher 3’de tam olarak böyle bir oyun.

Satışa sunulduğu 2015 yılından bu yana oldukça başarılı bir performans gösteren ancak son zamanlarda artık doğal olarak popülaritesini kaybetmeye başlayan bu oyun için, CD Projekt Red yeni bir güncelleme getireceğini duyurdu. 14 Aralık’ta servis edilecek yeni güncelleme paketinin tamamen ücretsiz olması, oyunseverler için en güzel haber olarak nitelendirilirken, bu güncelleme paketinin PC, Xbox Series S, Xbox Series X ve PlayStation 5 platformları için piyasaya sürüleceğini de belirtelim.

The Witcher 3 hayranlarına ücretsiz güncelleme müjdesi

Öte yandan söz konusu güncelleştirme paketinin içeriğine baktığımız zaman, iki farklı odak noktasının olduğunu görüyoruz. Güncelleme sonrası The Witcher 3’ü açan oyunseverler, bir taraftan oyundaki grafik tasarımlarının geliştirildiğini diğer taraftan ise hikayeye yeni alt dallar eklendiğini görecek. Yani oyun hem grafiksel anlamda gelişecek hem de oynanış yönünde genişleyecek.

Öte yandan bu güncelleme paketinin eski platformlar olarak kabul edilen PlayStation 4 ve Xbox One’a çıkıp çıkmayacağı henüz kesinlik kazanmazken, CD Projekt Red söz konusu platformlara yakın gelecekte yeni güncellemelerin geleceğini doğruladı.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.