Oyun

Total War: PHARAOH duyuruldu! İşte çıkış tarihi ve fiyatı!

Total War serisinin yeni oyunu Total War: PHARAOH duyuruldu. İşte oyun hakkındaki ilk bilgiler.

Total War: PHARAOH duyuruldu! İşte çıkış tarihi ve fiyatı!

İlk olarak 2000 senesinde yayınlanan oyunuyla karşımıza çıkan Total War serisi, strateji oyunları alanında önde gelen yapımlardan birisi. Özellikle de Rome Total War ile ses getiren serinin son oyunu Total War: PHARAOH duyuruldu. Creative Assembly tarafından geliştirilen ve Sega tarafından yayınlanacak olan oyun bizleri Antik Mısır’a kadar götürüyor.

Total War: PHARAOH duyuruldu! İşte çıkış tarihi ve fiyatı!

Strateji türünde yer alan yapımda savaş ile beraber diplomasiye de ağırlık verilebilecek. Ayrıca oyun bizlere sekiz farklı karakterde olan sekiz liderden birini seçmemizi isteyecek ve böylece yönetim biçimimiz de buna göre şekillenmiş olacak. Tanıtım videosu yayınlanan yapımın çıkış tarihi hakkında ise henüz net bir ifade kullanılmadı. Yani Total War: PHARAOH hakkındaki bütün bilgilere sahip olmak için biraz daha beklememiz gerekecek diyebiliriz.

Oyunun sistem gereksinimleri için de henüz bir şey söylemek mümkün değil. Ancak güzel bir sürpriz var ki o da oyunun Türkçe dil desteği sunuyor olması. Bu durum, oyun severlerin söz konusu yapımı satın alması yönünde itici bir güç olabilir. Henüz Steam ve Epic Games fiyatı açıklanmayan Total War: PHARAOH için resmi internet sitesinde yazan bedel 1.099 TL olarak görünüyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.