Oyun

Türk oyun firması Rtr Games'in yeni oyunu ''İntikamcı Başlangıç'' Google Play'de sizleri bekliyor

Türk mobile oyun sektöründe ileri gelen oyun firmalarından olan Rtr Games'in yeni oyunu ''İntikamcı Başlangıç''Android platformu için çıkışını yaptı.

Türk oyun firması Rtr Games'in yeni oyunu ''İntikamcı Başlangıç'' Google Play'de sizleri bekliyor

Türk mobile oyun sektöründe ileri gelen oyun firmalarından olan Rtr Games'in yeni oyunu ''İntikamcı Başlangıç''Android platformu için çıkışını yaptı. iOS içinde çıkışını yapmaya hazırlanan yapımın iOS versiyonu için hazırlıklıklar sürüyor.

Tamamen Türkçe altyazı ve seslendirme desteğiyle çıkan oyun aynı zamanda İngilizce dilinide desteklemekte.

Kuş bakışı kamera yapısına sahip yapımda birbirinden farklı bölümlerde düşmanlarımızı geçerek ilerlemeye ve intikamımızı almak için war dogs adlı çetenin liderine ulaşmaya çalışıyoruz. Çete liderine ulaşmaya çalışırken bir çok zorlu olarak tasarlanmış bölümleri teker teker ister stratejik giderek isterseniz risk alarak düşmanların arasına dalarak geçebilirsiniz.

1408800655_img20140823161926.jpg

Oyunun hikayesi kısaca şöyle ;

Dünya artık eskisi gibi değildi, şehirler yağmalandı, yiyecek bulmak neredeyse imkansızlaşmıştı, tüm dünya war dogs adlı çetenin eline geçmişti. Bu karmaşalar meydana geldiğinde war dogs çetesinin lideri yaşadığımız şehirdeki tüm insanları acımasızca öldürmeye başlamıştı, ana karakterimizin karısınıda öldüren çete liderinin peşine koyulmaya ve başta karısının intikamı olmak üzere tüm dünyanın intikimanı almak için için war dogs çete liderinin peşine düşüyoruz. Bu savaşın galibi kim olacak dersiniz?

1408800634_img20140823162010.jpg

iOS için yakında çıkışını yapacak oyunu Android cihazınıza indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Tüm haberler ve güncellemeler için Rtr Games https://www.facebook.com/RTRGAMES Facebook sayfasını ziyaret edebilir ya da mailto:rtrgames@outlook.com mail atabilirsiniz.

 Oyunu indirmek için: Google Play-İntikamcı başlangıç

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.